עלינו

 

SACKPACK22

מותג ביגוד, תיקים ואביזרים, המתמחה בטקסטיל, טקסטורות ושילובי צבעים, שיוצרים יחד קולקציה חדשנית ואורבנית של תיקים מסוגים שונים.

כל התיקים ופרטי הלבוש שלנו שלנו מיוצרים בעבודת יד, תוך הקפדה על רמת גימור גבוהה. אנחנו מעודכנים תמיד בכל הטרנדים החמים ומקפידים לייצר גם מהדורות מוגבלות ויחידות במינן.

הגנה על הסביבה בה אנו חיים חשובה לנו ולכן אנחנו משתמשים אך ורק בחומרים סינטתיים וצמחיים במוצרים שלנו והם כולם 100% טבעוניים

מי אנחנו? 

הסיפור שלנו התחיל בקיץ 2013, כששיר רצתה לעצב תיק עבור עסק של חברים. היא מיד חשבה על חברת הילדות שלה, דניאל, שהייתה מעצבת אופנה. יחד, הן יצרו תיק גב שיתאים לצרכי העסק של חבריהן- וככה תיק השק שלנו נולד.

דניאל תפרה מספר תיקים ודאגה כמובן גם לתיק עבורה ועבור שיר. בעלי העסק שעבורן הכינו את התיקים התלהבו מאוד מהתוצאה, עד כדי כך שביקשו גם תיקים עבור עצמם. אז דניאל המשיכה לתפור תיקים נוספים, ככל שהחשיפה גברה, יותר ויותר אנשים ביקשו את תיק השק. שיר החלה לנהל את ההזמנות ודניאל המשיכה לתפור ולתפור. 

במהרה הבית של דניאל הפך לסדנת התפירה והתמלא בבדים  צבעוניים, והבית של שיר למשרד הראשי. הן הבינו שעליהן לעזוב את עבודותיהן כדי להתמקד אך ורק במוצג הצעיר שלהן- SACKPACK22. 

שנתיים לאחר מכן, למותג סטודיו וחנות ראשית, מאות עיצובים של תיקים בגזרות שונות וצבעים שונים,  ועשרות חנויות בוטיק שמוכרות את תיקי המותג. 

בקיץ 2017 החליטו שיר ודניאל להגשים עוד חלום והשיקו את קולקציית הביגוד הראשונה שלהם. כמו התיקים, גם פרטי הביגוד מיוצרים ברמת גימור גבוהה ביותר עם שימוש בטכניקות צביעה ייחודיות שהופכות את הקולקציה כולה לאחת ויחידה. יש עוד הפתעות רבות מתוכננות ותחום הביגוד של המותג צפוי להתרחב בעתיד הקרוב.

זה החל כחלום והפך למציאות, ההתרגשות עדיין באוויר ו-SACKPACK22 כאן כדי להשאר. 

KEEP IT LIGHT SACKPACK 22.